Кращі ігри онлайн безкоштовно. Флеш ігри, Unity 3D ігри, Блог.
Схожі ігри Стратегії

Грати онлайн в стратегічні ігри безкоштовно

Ігри стратегії онлайн є кращою тренуванням ваших здібностей інтелекту. З кожним роком категорія цих ігор поповнюється все більшою кількістю новинок, найкращі з яких зібрані на GamesiGames. Однією з основних особливостей стратегій є тривалість, їх практично не можна закінчити. Вам доведеться розвивати цивілізації, будувати міста, розробляти військову тактику, керувати фермами і фабриками.

Віртуальний світ онлайн стратегій сприяє втіленню та реалізації ваших найсміливіших думок і бажань, тут ви обов'язково станете великим стратегом. Ці ігри призначені звиклих зважувати і обдумувати наперед кожен свій наступний крок. Побудуйте свої власний благоденства світ, не маючи коштів і ресурсів, починаючи свій шлях з відправної точки. При цьому, бути мудрим правителем або безстрашним воїном, майстерним ремісником або старанним хліборобом - це тільки ваш індивідуальний вибір.

Ігри категорії стратегії умовно поділяють на три частини: військові, стратегії- фентезі та економічні. Кожен жанр має свої позитивні сторони і вибір гри обумовлений тільки вашими побажаннями і перевагами. Заходьте на GamesiGames, грай і досягай вершин в стратегії і тактиці.

Стати головнокомандувачем величних воїн, де ваше вміння розробляти стратегічний план дій врятує людство від настирливого вторгнення супротивників. Керуйте мужніми воїнами і потужною військовою технікою, розставляйте їх в стратегічно важливі зони і здійснюйте атаку. Керуєте військовими літаками і вертольотами, відточуйте майстерність повітряного нападу, в якому також стане в нагоді ваше вміння стратегічних дій. Також, в феєричною категорії Стратегічні ігри ви станете керувати найпотужнішими сонячними системами, прораховувати унікальні дії із захоплення планет. Вас приверне магічна сила космічних планет і ви безумовно відчуєте себе володарем світу.

GamesiGames підготував захоплюючі пригоди для мужніх лицарів, які рятують королівство від ворожих нападів. Відчуйте міць своїх стратегічних дій, адже ваше вміння врятує жителів величних королівств.
Ігри стратегії залучать самих рішучих користувачів, які вміють самостійно приймати понад важливі рішення і невпинно боротися за трофей переможця.