Кращі ігри онлайн безкоштовно. Флеш ігри, Unity 3D ігри, Блог.

Гра Божевільні зомбі 4. Герої есхатології 2 онлайн

Онлайн гра оповідає про неймовірне пригоді, що сталася на величній планеті Земля. На планеті настав армагеддон та її захопили страхітливі істоти зомбі і ще більш жахливі зомбі-собаки. Вам пропонується приєднатися до команди відважних рятівників і побороти супротивників, що знищують і руйнують абсолютно все живе. Виберіть героя і приступайте до ефективної атаці. Гра дозволяє вибрати вподобаного персонажа, а також спробувати грати разом з товаришем. Гра переносить в животрепетне фільм жахів, який подарує неймовірно екстремальні відчуття. Графіка і реалістичне звукове оформлення занурять в атмосферу світової небезпеки і тільки ваша стовідсоткова готовність і рішучість допоможе усунути ворогів.
Гравець 1: AWSD - пересування, U - гаряча атака, J - атака, JK - життєве вміння, I - унікальне вміння, K - стрибати, O - розширене вміння, L - розширене вміння.
Гравець 2: Стрілки - пересування, 4 - гаряча атака, 1 - атака, 12 - життєве вміння, 5 - унікальне вміння, 2 - стрибати, 6 - розширене вміння, 3 - розширене вміння.
0.00/5
Зіграли: 5769
[Відновити розмір за замовчуванням ]

Коментарі (0)

Нічого не знайдено.

Божевільні зомбі 4. Герої есхатології 2